Spodnie gastronomiczne

Prezentowane przez nas kitle kucharskie to doskonałe rozwiązanie zarówno dla szefów kuchni, jak i kucharzy, który pragną w swojej pracy czuć się swobodnie i elegancko. Każdy kitel kucharski wykonany został z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zachowuje estetyczny wygląd przez długi czas. Oferowane przez nas bluzy kucharskie dostępne są w eleganckich i stylowych fasonach, które jednocześnie zapewniają pełną swobodę ruchów podczas pracy. Każda bluza kucharska posiada ciekawe udogodnienia zwiększające komfort użytkowania. Większość bluz posiada praktyczne kieszonki i jest zapinana na zatrzaski, niektóre posiadają także specjalne siateczki pod pachami zapewniające właściwą cyrkulację powietrza.

044907 Spodnie kucharskie DENVER
Kucharskie spodnie bawełniane. Klasyczny krój.
044099 Spodnie kucharskie EUROPANT
Kucharskie spodnie poliestrowo-bawełniane.
044069 Spodnie kucharskie SAN FRANCISCO
Kucharskie spodnie bawełniane. Klasyczny krój.
044068 Spodnie kucharskie NEW YORK
Kucharskie spodnie bawełniane. Klasyczny krój.
044902 Spodnie kucharskie GLASGOW
Kucharskie spodnie poliestrowo-bawełniane. Klasyczny krój.
044801 Spodnie kucharskie OPTICAL NERO
Kucharskie spodnie bawełniane. Klasyczny krój.


Safety Group - To dystrybutor odzieży dla gastronomi , hoteli , szpitali oraz klinik

Naszą specjalnością jest profesjonalny serwis w zakresie doboru i sprzedaży odzieży dla gastronomii i hoteli oraz branży medycznej. Dystrybuujemy odzież , obuwie oraz dodatki uznanych w branży producentów. Zaliczamy do nich włoską firmę ISACCO -jednego z liderów w produkcji odzieży. Firmę Safe Way-włoskiego producenta obuwia ochronnego z tkanin syntetycznych i skóry, oraz Firmę SIKA-producenta obuwia ze skóry, jednego z liderów rynku europejskiego. Oferowany przez te firmy asortyment odznacza się doskonałą jakością, niepowtarzalnym stylem oraz najwyższą funkcjonalnością. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Dla specjalnie wymagających klientów polecamy wyroby z własnej kolekcji, szyte na miarę przy zastosowaniu tkanin najlepszych europejskich marek oraz tkanin z kraju dalekiego wschodu: Klopman , Carrington, Andropol York. Oferujemy Państwu gotowe wzory oraz realizujemy Państwa propozycje. Świadczymy serwis w zakresie obmiaru i doboru odpowiednich tkanin. Odzież wykonana z markowych tkanin oferowanych przez naszą firmę jest przystosowana i przeznaczona do użytkowania dla wymagających najwyższej jakości profesjonalistów .

Spodnie kucharskie

Oferujemy szeroki wybór spodni kucharskich, które odznaczają się luźnym fasonem, idealnym do dynamicznego tempa pracy w kuchni. Najwyższej jakości spodnie kucharskie zapewniają komfort podczas użytkowania, dzięki zastosowaniu doskonałych gatunkowo materiałów zapewniających odpowiednią cyrkulację powietrza .Spodnie nie tracą fasonu pomimo częstego użytkowania. Ponadto oferowane przez nas stroje są odporne na zabrudzenia i łatwe do utrzymania w czystości.

Kitle i bluzy kucharskie

Nieodzownym elementem stroju w gastronomii są bluzy kucharskie. Dostępne w naszym asortymencie produkty wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, dzięki temu są przyjemne w dotyku i nie podrażniają skóry. Producenci zadbali nie tylko o ich estetyczny wygląd, ale też o funkcjonalność. Prezentowane przez nas bluzy kucharskie mają wygodne kroje, które zapewniają pełną swobodę ruchów podczas prac w kuchni.

 

O Safety Group

Pragniemy aby naszymi klientami zostały najlepsze firmy w swej branży, które największą uwagę zwracają na poziom ochrony i bezpieczeństwo swoich pracowników, komfort użytkowania i wygląd zewnętrzny

W doborze odpowiednich środków oraz produktów pomoże Państwu fachowa obsługa i wiedza naszych pracowników.

Szybki kontakt

Safety Group
Oddział handlowy
30-102 Kraków, ul. Ujejskiego 8/7
Tel kom: +48 502-510-092,
Tel kom: +48 517-308-672

mail: sklep@safetygroup.pl
www: http://www.safetygroup.pl/
www: http://isacco.pl/
www: http://www.isacco.it/